www.benn.plZAMKNIJ
DOPISZ SIĘ
WYPISZ SIĘ
BRAK ZAMÓWIENIA (0)
ZALOGUJ SIĘ
O FIRMIE

 

Nasze łóżka produkowane są na indywidualne zamówienie. Klient ma możliwość decydowania nie tylko o kolorze i rodzaju tkaniny - jak to jest w większości salonów meblowych - ale także o kształcie i wymiarach mebla. Ponieważ jesteśmy też producentami wysokiej jakości stelaży do łóżek i z uwagi na fakt, że nawiązaliśmy współpracę z renomowanym producentam materacy, nie ograniczają nas żadne standardy. Jesteśmy w stanie dopasować łóżko do każdej sypialni.

Staramy się, aby proponowane przez nas wzory łóżek nadążały za obowiązującymi trendami.

 

Oprócz łózek, stelaży i materacy proponujemy Państwu także znakomity element dekoracyjny, nie tylko sypialni, jakim niewątpliwie są panele tapicerowane. Posiadamy w swojej ofercie wiele różnych wzorów i kolorów tkanin, które z pewnością przypadną Państwu do gustu i dzięki którym wnętrza nabiorą oryginalnego i ekskluzywnego charakteru.

 

Wychodząc naprzeciw nowym trendom, naszą ofertę poszerzyliśmy o napinanie tkanin na ściany. Jest to alternatywa dla znanych nam od lat tapet, a przy tym wymiana tkaniny na nową nie wiąże się z uciążliwym remontem.

 

W naszym salonie znajdą też Państwo gotowe wzory łóżek, które w razie potrzeby również możemy dowolnie modyfikować, aby przystosować je do wnętrza Państwa sypialni.

 

 

 

 

Dane teleadresowe :

Pracownia : 03-305 Warszawa ul. Witkiewicza 37.

Tel.  608 872 165 , e-mail: benn.biuro@onet.pl

 

 

 

 

 Powered by: www.CDX.pl